× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Türkiye'deki Kamp Alanları

Placeholder
  6.10.2018

Erikli Yaylası Kamp Alanları (Yalova)

Yalova'da bulunan Erikli Yaylası çadır kampı için son derece idealdir. Denizden 600 m. yüksekte bulunan yayla, çevresinde eşsiz manzara eşliğinde doğa yürüyüşü yapabileceğiniz bir yerdir. Bölgede ormanlar sıktır ve 3 tane de şelale bulunmaktadır. Uygun mevsimler ise ilkbahar, yaz ve sonbahar. Yalova’ya en yakın havaalanı Kocaeli'nde bulunan Cengiz Topel Havaalanıdır.


Placeholder
  6.10.2018

Demircili Koyu Kamp Alanları (İzmir)

İzmir'in Urla ilçesinde yer alan Demircili Koyu, tertemiz bir deniz kenarında kamp yapmak isteyeceğiniz çok uygun bir yerdir. Demircili Koyu'na en yakın havaalanı ise ortalama 38 km ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı.


Placeholder
  6.10.2018

Abant Kamp Alanları (Bolu)

Abant yemyeşil ağaçlar ve göl manzarası ile huzuru bulabileceğiniz bir yerdir burası. Abant Gölü çevresindeki Örencik yaylasında rahatlıkla kamp yapabilirsiniz. Yazın bile serin olabileceği için yaz sıcağın kaçmak için ideal bir yerdir fakat yanınıza kalın bir şeyler bulundurmayı unutmayın. Abant'a en yakın havaalanı 230 km ile Ankara Esenboğa Havaalanıdır.


Placeholder
  6.10.2018

Datça Kamp Alanları (Muğla)

En güzel koy ünvanını alan Datça, tertemiz denizi ile çam ormanlarının buluştuğu, kamp için mükemmel bir yerdir. Mayıs ayından Ekim ayına kadar kamp için uygundur. Datça'ya en yakın havaalanı ise 113 km ile Dalaman Havaalanı.


Placeholder
  6.10.2018

Artvin Kamp Alanları

Doğasıyla kendisini gösteren harika şehir Artvin'de kamp için birçok bölge bulunmaktadır. Genellikle çadır kampı için uygun bölgeler, Kafkasör Turizm Merkezi, Kaçkar Turizm Merkezi, Şavşat Karagöl, Borçka Karagöl ve Hatila Vadisi Milli Parkı gibi doğa harikası bölgelerdir. En yakın havaalanı 203 km uzaklıkta bulunan Erzurum Havaalanı.


Placeholder
  6.10.2018

Yenice Ormanları Kamp Alanları (Karabük)

Yenice Ormanları, anıt niteliğindeki ağaçları, karışık doğal yaşlı ormanları, derin vadileri ve barındırdığı yaban hayatı çeşitliliğiyle muhteşem bir yerdir. Avrupa'nın sayılı ekosistemlerinden birine sahip Yenice ormanları, biyolojik çeşitlilik açısından en değerli alanları arasında yer alıyor. Ayrıca Türkiye’de vahşi hayatın ender olarak devam ettiği yerlerden birisi. Kamp için mükemmel bir deneyim olacak bu bölgeye en yakın havaalanı ise 240 km ile Ankara Esenboğa Havaalanı.


Placeholder
  6.10.2018

Bozdağ Kamp Alanları (İzmir)

İzmir'in Ödemiş ilçesinde yer alan Bozdağ Kasabası'nda kışın kar altında ve soğuk havada ormanda kamp yapmak için muhteşem bir yerdir. Yazın da İzmir'in sıcağından bunalıp kamp kurmak isteyenlere için ideal olan bölgedir. Ödemiş’ten ulaşılan Bozdağ Kasabası’na en yakın havaalanı 115 km ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı.


Placeholder
  6.10.2018

Uludağ Kamp Alanları (Bursa)

Uludağ hem kış aylarında kış sporlarının zirve yaptığı bir bölgedir hem de yazın enfes doğasıyla herkesi kendine çeken müthiş bir kamp alanıdır. Bursa'nın Uludağ ilçesindeki Milli Park da "Sarıalan" ve "Çobankaya" mevkilerinde iki ayrı kamp alanı bulunmaktadır. Sarıalan bölgesi teleferikle ulaşım sağlanmaktadır. Bu yüzden hafta sonu günü birlik ziyaretçilerin akınına uğrayabilmektedir. Çobankaya bölgesi ise daha sakin bir kamp alanı arayanlar için ideal bir bölgedir. Yaz sezonunda hizmet veren kamp alanına...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  6.10.2018

Fethiye Kamp Alanları (Muğla)

Muğla'nın en güzel ilçelerinden olan Fethiye'ye bağlı Kabak Koyunda yeşilliklerin arasına saklanmış kamp yerleri vardır. Hem lüks hem de salaş kamp alanları mevcut olan Kabak Koyu her tarz insana hitap ediyor. Doğa ile masmavi denizin buluştuğu bir başka noktada olan koy çadır kampı için çok uygun. Kabak Koyu'na en yakın havaalanı olan Dalaman havaalanı ortalama 80 km mesafededir.


Placeholder
  6.10.2018

Olimpos Kamp Alanları (Antalya)

Olimpos kamp alanlarında, kendi kişisel çadırını getirip kullananlar olduğu gibi olimposta bulunan işletmeler kendi çadırlarınızı kurabilir veya kamp çadırlarını kiralayabilirsiniz. Olimpos kamp alanları, portakal ağaçları ile çevrelenmiş ve tarihi dokuya da yakın mevkilerde yer alır. Burada hem yeşile, hem tarihe hem de denizin maviliğine doyabilirsiniz. Olimpos'a en yakın havaalanı Antalya Havaalanıdır ve 97 km uzaklıkta yer almaktadır.


Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar