× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Tom Cruise Filmleri

Placeholder
  24.07.2018

Gece ve Gündüz

June, kız kardeşinin düğünü için hazırlıklara yardım eden, yalnız ve güzel bir kadındır. Şans eseri gizli bir ajan olan Milner ile karşılaşırlar. June her ne kadar tekdüze bir yaşam sürse de Milner ile karşılaşması hayatına renk katar. İkili ne yaparsa yapsın bir şekilde hep bir araya gelirler.

Başrollerini Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın paylaştığı filmin yönetmenliğini James Mangold üstleniyor.

Placeholder
  22.07.2018

Jack Reacher

Pittsburgh’da oldukça sıradan bir günde, insanlar şehirde işlerini halletme telaşındayken bir anda parktan 6 el silah sesi duyulur. 6 silah sesine karşılık 5 masum insan hayatını olay yerinde kaybeder. Pittsburgh Polis Departmanı kısa sürede katil zanlısını bulup yakalar. Sorgu esnasında polise hiç malzeme vermeyen katil zanlısı, bir kağıda ‘Jack Reacher’ı bulun’ yazarak polise verir. Eski bir asker olan Jack Reacher, oayın bilinmeyen yönlerini bulmak için davaya katılır.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  22.07.2018

Görevimiz Tehlike 5

Ethan Hunt ve ekibi birçok zorluk ve düşmanla başa çıksa da bu seferki karşılarındaki düşman onları oldukça zorlayacağa benziyor. IMF’i ortadan kaldırıp aynı zamanda uluslararası dolandırıcılık yapan Sendika’nın faaliyetlerini durdurmayı planlayan ekip, düşmanlarının başlıca hedefi haline gelir.

Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Regg gibi isimlerin yer aldığı 2015 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Christopher McQuarrie oturuyor.

Placeholder
  22.07.2018

Oblivion 

İnsanlık dünyadan göç etmiştir ve Jack adında deneyimli bir asker insanoğlunun eski yerleşim yeri olan dünyaya keşif için yola çıkar. Dünyada herhangi bir canlı kalıp kalmadığına ve eskiden insanların bu gezegende nasıl yaşadıklarına bakmak için keşfe giden Jack, dünyanın uzaylılar tarafından istila edildiğini fark eder.

Filmin yönetmeni Joseph Kosinski’nin kendi çizgi romanından uyarlanan filmde Tom Cruise, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nicolaj Coster-Waldau, Melissa Leo ve Morgan Freeman...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  22.07.2018

Barry Seal: Kaçakçı

Pablo Escobar’ın pilotluğunu yapan uyuşturucu kaçakçısı Barry Seal, aynı zamanda CIA için de çalışmaktadır. Amerikan tarihindeki en büyük kaçakçılık operasyonlarından birini CIA için yapan Seal, büyük bir silah kaçakçılığı operasyonunda da yer almıştır.

Biyografi filminin yönetmenliğini Doug Liman üstlenirken, başrollerinde ise Tom Cruise, Domhnall Gleeson ve Jesse Plemons yer alıyor.

Placeholder
  16.07.2018

Yarının Sınırında

Dünyayı ele geçiren Mimics isimli uzaylı birliği, insanlığı ölüme terk eder ve her şeyi yok eder. Uzaylı birliğiyle savaşmak için dünyanın dört bir yanındaki tüm ordular birleşir ancak Mimics’e karşı insan yapımı hiçbir silah işe yaramamaktadır. Subay Bill Cage, Mimics’ler ile daha önce hiç savaşmamıştır ancak insanlığı kurtarmak için o da savaşa katılır. Ancak Cage savaş alanına giriş yapar yapmaz Mimics tarafından öldürülür. Cage, gözlerini açıp kapadıktan sonra tekrar canlandığını görür. Canlanır, ölür...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  15.07.2018

Mumya

Askeri bir operasyon sonucu yüzyıllardır bulunmayı bekleyen, mühürlenmiş bir mezar bulunur. Mezarın bulunması pek de iyi olmayacaktır. Mezarın bulunmasıyla mezarda yatan antik kraliçenin ruhu da uyanır. Yüzyıllardır mühürlenmiş mezarında bekleyen kraliçe her şeye kin dolu olarak hayata geri döner ve insanlığa da oldukça sinirlidir.

Alex Kurtzman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Tom Cruise, Sofia Boutella, Annabella Wallis gibi isimler yer alıyor.

Placeholder
  13.07.2018

Görevimiz Tehlike

Gizli servis ekibinin lideri olan Ethan Hunt, ekibiyle Prag’da gerçekleştirdiği bir operasyonda başarısız olur ve operasyondan döndüklerinde ihanet suçlamalarıyla karşı karşıya kalır. Her ne kadar suçlu olmasa da kaçmak zorunda kalır. Kendini temize çıkarabilmek için gerçek köstebeği bulması gerektiğini de bilmektedir. Hunt, köstebeği bulabilmek için ekibinden güvendiği kişilerle CIA’nın bilgisayar sistemine girmelidir.

Brian De Palma’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  13.07.2018

Paranın Rengi

Filmde, bilardoda ustalaşmış isim Eddie Falson’un hikayesini anlatmaktadır. Bilardo ustası olan Eddie, yaşlandığı için usta olduğu bilardo camiasında geri planda kalmıştır. Bir gün barda bilardoya meraklı ve yetenekli bir genç olan Vincent ile tanışır. Kendi gençliğine benzettiği bu çocuğun yeteneğinden çok etkilenir. Falson, Vincent ve Vincent’in kız arkadaşı hep birlikte ülkedeki bilardo turnuvalarını dolaşmaya başlarlar.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  8.08.2018

Yağmur Adam

Bencil bir şehir çocuğu olan Charlie, babasının ölüm haberini alınca cenazesine gider ve cenazeden sonra miras işlemleriyle ilgilenmeyi, babasından kalan 3 milyon doları almayı düşünmektedir. Ancak babasının 49 model Buick Roadmaster hariç tüm mirasını Charlie’nin daha önce varlığından haberdar olmadığı otistik bir dahi olan abisinin bulunduğu vakfa bıraktığını öğrenir. Abisinden paranın bir kısmını almak için bu vakfı ziyaret ettiğinde ise buranın engellilerle ilgilenen bir vakıf olduğunu görür. Abisinin...

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar