× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Scarlett Johansson Filmleri

Placeholder
  18.07.2018

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar (IMDb 6,4)

Kadın erkek ilişkiler herkes için her zaman kolay olmuyor; bir mesaj için bile saatlerce telefon başında beklediğimiz zamanların da olduğu bu durumu film, birbirinden bağımsız Baltimorelu bir grup insanın üzerinden işliyor.

Birbirinden ünlü birçok önemli aktör ve aktrisin buluştuğu filmde Jennifer Aniston, Ben Affleck, Scarlet Johansson, Drew Barrymore gibi isimler yer alıyor.


Placeholder
  18.07.2018

Scoop (IMDb 6,7)

Joe Strombel’i tanıyan ve başarılı bir gazetecilik öğrencisi olan Sondra, olayın bu haliyle kalmasına müsade etmez ve araştırmaya kaldığı yerden devam eder. Bu araştırma sırasında içine daldığı sihir dünyası, oldukça ilgisini çekmiştir. Gösterisini izlediği Sid Waterman ismindeki bir sihirbaz, farkında olmadan ona bu cinayet davası ile ilgili önemli bir bilgi verir. İpuçlarının gösterdiği tek bir isim vardır: aristokrat Peter Lyman.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  18.07.2018

Dadım Aşık (IMDb 6,2)

Annie üniversiteden mezun olduktan sonra ne yapmak istediğine karar veremez. Bir gün parkta otururken bir çocuğun hayatını kurtarır ve bu hareketi sonrasında zengin bir aile tarafından dadılık teklifi alır. Annie, evin oğlu Grayer ile oldukça iyi anlaşmıştır ancak bir sorun vardır; Grayer’in annesi işe aldığı son dadıyı biri ile flörtleştiği için işten çıkarmıştır ve Annie de birine aşık olmaktır.

Oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Paul Giamatti, Laura Linney gibi isimlerin yer aldığı...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  18.07.2018

Yüce Sezar (IMDb 6,3)

Filmde, bir yapım şirketi olan Capitol Pictures için çalışan Eddie Mannix isimli adamın öyküsü anlatılmaktadır. Başında bir sürü sorun olan Eddie’nin en büyük sorunu ise Yüce Sezar filminin başrol oyuncusunun kaçırılmasıdır.

Scarlet Johansson, George Clooney, Channing Tatum gibi isimlerin yer aldığı filmde yönetmenliği 4 Oscar ödüllü Coen kardeşler üstleniyor.

Placeholder
  17.07.2018

İnci Küpeli Kız (IMDb 6,9)

Tracy Chevalier’in romanından uyarlanan filmde ressam Johannes Vermeer’in İnci Küpeli Kız tablosunu çizerken geçirdiği süreç anlatılır. Tabloda yer alan inci küpeli kızın kim olduğuna dair birçok söylenti vardır: kimine göre tablodaki kız, ressamın evindeki bir hizmetçidir.

2004 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Peter Webber otururken oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson, Colin Firth, Tom Wilkinson yer alıyor.

Placeholder
  17.07.2018

Boleyn Kızı (IMDb 6,7)

İki kız kardeş, aynı anda krala aşık olur. İki kız kardeş birbirinden çok farklı kişiliklere sahiptir: bir kardeş babasının sözüne sadık kalırken, diğer kardeş ise daha başına buyruktur. Her ne kadar aralarına bir rekabet girmiş olsa da bu dramatik ve hırslı oyunlarla çevrili ilişkilerde, Boleyn kızları gücü ve sadakati birbirlerinde bulacaktır.

Philippa Gregory tarafından yazılan kitabın sinema uyarlamasını Justin Chadwick yönetmiştir...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  17.07.2018

Prestij (IMDb 8,5)

Hem bir sihirbazın asistanı hem arkadaş olan Robert Angier, Julia McCullough ve Alfred Borden’in arası Julia’nın bir gösteri sırasında gerçekleşen ölümünden sonra bozulur. Robert, Julia’nın ölümünden Alfred’i sorumlu tutar. Zaman içinde her ikisi de ünlü ve rakip birer sihirbaz olurlar. Robert, Alfred’in yaptığı başarılı bir hileyi çözmeye çalışınca trajik olaylar gelişir.

Hugh Jackman, Scarlett Johansson, Michael Caine gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  16.07.2018

Kalbim Sende (IMDb 6,6)

Jon Martello, kadınlar konusunda oldukça takıntılı bir adam olmasının yanı sıra aynı zamanda porno bağımlılığı olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan lakabına sahip olan Jon, kadınları elde etme konusunda çok yeteneklidir. Ancak bir gece kulübünde tanıştığı Barbara daha önce tanıştığı hiçbir kadına benzememektedir. Jon, çekiciliğinin yanı sıra aynı zamanda idealist bir kadın olan Barbara’yı elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  16.07.2018

Maç Sayısı (IMDb 7,7)

Chris, hayatı boyunca şansı hep yaver gittiği için kıskanılan bir tenisçidir. Chris, en yakın arkadaşı Tom’un kız kardeşi Chloe ile evlenmeye karar verir. Ancak evlilik aşamasındayken bir anda Tom’un dünyalar güzeli nişanlısıyla tanışır. Bu tanışmadan sonra Chris, Tom’un nişanlısına takıntı derecesinde hoşlantı duymaya başlar.

Woody Allen’ın yönetmenliğini yaptığı 2006 yapımı filmin oyuncu kadrosunu Scarlett Johansson, Jonathan Rhys-Meyers, Emily Mortimer gibi isimler oluşturuyor.

Placeholder
  15.07.2018

Hayalet Dünya (IMDb 7,4)

Enid ve Rebecca lise çağlarında olan iki genç kızdır ve aynı zamanda iki yakın arkadaştır. Rebecca bir kafede işe girmesi ve kendi parasını kazanmaya başlamasıyla kendi evine çıkmaya karar verir. Enid ise Rebecca gibi değildir, hayatta pek bir amacı yoktur, hayattan keyif almaz ve insanların hepsinin aptal olduğunu düşünür. Enid’in hayata bakış açısının değişmesi ise bir koleksiyoner olan Seymour ile tanışması sebep olur.

Filmin yönetmen koltuğunda Terry Zwigoff otururken, oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  15.07.2018

Barselona, Barselona (IMDb 7,1)

Amerikan vatandaşı olan Vicky ve Christina yazın tatil için İspanya’ya gitmeye karar verir. İki güzel kadın İspanya’da bir anda karşılarına çıkan gizemli İspanyol sanatçıdan etkilenir. Ancak bu gizemli sanatçının son derece can sıkıcı bir eski karısı vardır. Vicky, Christina’ya göre daha muhafazakar bir kadındır ve yakında evlenecektir. Bu üçlünün arasında bir anda aşk ilişkisi doğar ancak bu ilişkiler herkes için pek iyi olmayacaktır.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  15.07.2018

Lucy (IMDb 6,4)

Eğlenceyi seven bir kadın olan Lucy’nin bir gece eğlenmek için gittiği mekanda hayatı değişir. Mekanda tanıştığı Richard yüzünden kendisini bir anda Tayvan’ın en tehlikeli uyuşturucu baronlarının birinin içine düşmüş bulur. Uyuşturucu tacirleri Lucy’nin içine kuryelik yapması için yeni bir tür olan uyuşturucuyu yerleştirir. Ancak bu uyuşturucu bir şekilde Lucy’nin kanına karışır. Lucy uyuşturucunun etkisiyle bir anda bambaşka yetenekler kazanır.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  15.07.2018

Kabuktaki Hayalet (IMDb 6,4)

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan sağ çıkmayı başarır ancak zihninde geçmişine dair hiçbir şey kalmamıştır. Uyandığında bildiği tek şey üstünde uyandığı ameliyat masası ve doktorun ona kurtarıldığını söylediğidir. Ancak Binbaşı geçirdiği korkunç kazadan sonra vücudunu kaybeder. Onu kusursuz bir asker yapacak bir vücut geliştirilir. Suçlarla savaştığı sırada gerçekleri öğrenir ve gerçekler hiç de hoş değildir; aslında hayatı kurtarılmamış, ondan çalınmıştır.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  15.07.2018

Yenilmezler (IMDb 8,1)

Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan filmde SHIELD adıyla bilinen uluslararası barış örgütünün lideri konumundaki Nick Fury’nin tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalması işleniyor. Fury, dünyayı yaklaşan beladan kurtarmak için yenilmeyecek bir takım kurması gerekir, bu yüzden de süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurar.

Sinema tarihinde yerini almış olan bu macera filminin yönetmen koltuğunda Joss Whedon...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  9.08.2018

Bir Konuşabilse… (IMDb 7,8)

Bob, orta yaşlarını geçirmiş, evli ve çocukları olan Amerikalı bir aktördür. Bir iş teklifiyle reklam çekimlerini yapmak için Japonya’ya doğru yola çıkar. Tokyo’da kaldığı otelinde fotoğrafçı eşinin peşinden Tokyo’ya gelmiş olan Amerikalı bir kadın olan Charlotte ile tanışır. Hiç bilmedikleri bir kültür ve dilin konuşulduğu Japonya’da herkese yabancı olan bu iki Amerikalı yalnızlıklarının çözümünü birbirlerinde bulurlar ve hafta sonunu birlikte geçiren ikili bir anda yakınlaşır.

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar