× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds

Son zamanlarda başrolünü üstlendiği Deadpool serisiyle gündemde olan Ryan Reynolds, 2010 yılında aldığı “Yaşayan En Seksi Erkek” ödülünün hakkını hala verse de; artık evli, mutlu ve çocuklu. 42 yaşındaki yakışıklı aktör, olgun görüntüsünün arkasında hala muzır bir çocuk ruhuna sahip olmasıyla da hayranlık uyandırıyor.

Dört çocuklu bir ailenin en küçüğü


1976 Kanada doğumlu ünlü aktör, mütevazı bir ailede büyür. Annesi bir markette satış elemanı, babası da gıda toptancısı olan Reynolds’ın kendisinden büyük üç erkek kardeşi var.

İlk kez 15 yaşında kamera karşısına geçti


Sanatçının kamerayla ilk tanışması Hillside isimli Nickleodeon gençlik dizisiyle olur. Florida’da çekilen dizide tam 65 bölüm boyunca yer alan Ryan, ailesinin yanına döndüğünde pek de umduğunu bulamayacaktır.

İstikamet Los Angeles!


Kanada’da küçük rollerde kariyerine devam etmeye çalışsa da az sayıdaki fırsat ve kötü gidişat Ryan’ı oyunculuktan soğutur. Neyse ki yakın arkadaşı Chris William Martin kanına girer de; birlikte Los Angeles yollarına düşerek kariyerlerine işin mutfağında devam ederler.

Kendisini ispat etmek için Deadpool’u beklerRyan Reynolds, Hollywood macerası boyunca 70 kadar projede aktör olarak yer alsa da başarısını ortaya koymak için 2016 yapımı Deadpool’u beklemiş gibi. Sanatçının IMDB’de 8 puanın üzerinde olan yalnızca 3 filmi var ve bunlardan ikisi Deadpool serisine ait!

2006 yılında nişandan dönerAynı zamanda memleketlisi olan Kanadalı müzisyen Alanis Morissette ile medyatik bir ilişki yaşayan Reynolds, 2004 yılında nişanlanır ama 2 yıla kalmadan yüzüğü atar.

Scarlett Johansson ile evliliği 3 yıl sürer

Ryan, Eylül 2008’de gerçek aşkı bulduğuna inanır ve ünlü oyuncu Scarlett Johansson ile Kanada’da hayatını birleştirir. Ne yazık ki bu aşk da sonsuza gitmez, genç çiftin boşandıklarını ilan etmesi 2011 yılının Temmuz ayına rastlar.

Yaşayan en seksi erkek…


Mutluluğu Blake Lively’de bulurBlake ve Ryan, 2011 yapımı “Green Lantern” filminde başrolü paylaşır. Günahlarını almayalım tabii ama film çekimleri sırasında Ryan henüz Scarlett’le evlidir.

2012 yılında evlenen çiftin 2 çocuğu var


Çiftin kusursuz görüntüsünü ve dillere destan aşkını 2 güzel kız çocuğu tamamlıyor. Reynolds, sık sık kızları Ines ve James hakkında komik sosyal medya paylaşımları yapıyor.

Sosyal medyanın muzip çocuğu

Sosyal medya demişken, Reynolds’un sosyal medyayı en iyi kullanan ünlülerden biri olduğunu belirtmek gerek. Eşine ve arkadaşlarına sık sık sosyal medya üzerinden şakalar yapan Reynolds karşılığını da fazlasıyla alıyor.


Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar