× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Rakip Analiz Araçları

Placeholder
  29.08.2018

Leadfeeder’la her zaman farkında olun

Rakiplerinizin de sizi gizlice takip etmesi, seçenekler arasında. Leadfeeder’ı kullanarak web sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilirsiniz, ziyaretçilerin IP’lerini analiz ederek, aralarında şirketlerin olup olmadığını öğrenerek, sitenizde tam olarak neleri görüntülediklerini tanımlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma

Leadfeeder, projeyi ücretsiz denemeniz için 30 günlük bir süre tanıyor. Fakat bundan sonrasında...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  29.08.2018

Uygulamalarını ya da sitelerini nasıl kurduklarına BuiltWith’le yakından bakın

BuiltWith, rakiplerinizin sitelerini neyin üzerine kurduklarını, yalnızca URL’yi yazarak öğrenmenize yardımcı olur. Web sitesinde kullanılan sistemleri görerek daha iyi alternatifleri görebilir ya da kendi sitenizde uygulayabilirsiniz. BuitWith, sitede kullanılan widget’ları, e-posta pazarlama hizmetlerini, fontları ve arka plandaki teknolojileri görmenizi sağlar.

Fiyatlandırma

Tüm İçeriği Göster
  29.08.2018

Rakiplerinizin reklamlarının nereden geldiğini iSpionage’la belirleyin

Eğer rakiplerinizin ücretli reklamlarının nereden geldiğini keşfetmek istiyorsanız, iSpionage sizin için doğru bir seçenek. Araçla, rakibinizin AdWords’e ne kadar yatırım yaptığını ve PPC reklamlarda belirli bir konu hakkında kimlerle rekabet ettiğinizi görebilirsiniz. iSpionage, reklam harcamaları konusunda gerçekçi beklentiler içine girmenize ve tıklama başı maliyetinizi düşürmenize ve dönüşüm oranını artıracak daha iyi reklamlar yapmanıza yardımcı olabilir.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  29.08.2018

İçerik stratejilerini BuzzSumo’yla analiz edin

İçeriğin ‘kral’ olduğunu hatırlarsınız. BuzzSumo, rakiplerinizin içerik çabalarını görüntülemenizi sağlar. Rakiplerinizin içerik stratejisiyle ilgili içgörüler sağlayan araç, kendi stratejinizi belirlemenize de fırsat veriyor. Hangi içeriklerin işe yaradığı ve sosyal medyada influencer’lar tarafından tamamlandığını görebilirsiniz. Rakiplerinizin içerik performansını takip ederek, detaylı bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bir anahtar kelime için alarm kurarsanız, kendi nişinizdeki içeriklerden hangilerinin...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  29.08.2018

Rakiplerinizin trafiğinin nereden geldiğini SimilarWeb’le araştırın

SimilarWeb, rakiplerinizin – yönlendirme, arama ve sosyal trafiğinin nereden geldiğini öğrenmek istediğinizde, kullanışlı bir araç. Kendinizi; genel ziyaret, ziyaret başı sayfa görüntülenmesi, sitede kalma süresine göre rakiplerinizle karşılaştırabilirsiniz.

Fiyatlandırma

SimilarWeb, genellikle kişiler ya da küçük işletmeler için yeterli olan 1 aylık mobil...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  29.08.2018

Sosyal medyayı Awario’yla dinleyin

akiplerinizin sosyal medyasını, neler yaptıklarını görmek için muhtemelen çoktandır kontrol ediyorsunuzdur. Fakat sosyal medya dinlemeyle, daha geniş resmi görebilirsiniz.

Awario, insanların seçtiğiniz anahtar kelimelerin yanı sıra rakiplerinizi ve ürünleri hakkında neler konuştuğunu görebilmenizi sağlar. Awario, çeşitli blogları, forumları ve web sitelerini görüntüleyerek, kitlenizle mention feed’inden etkileşim kurmanızı sağlar. ...

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar