× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Modifiye Range Roverlar

Placeholder
  3.10.2018

Hamann Mystere

Range Rover Hamann Mystere, özgüven patlamasının araçta gösterileni olmuş. Düşürülen süspansiyonla birlikte araç 5 inç zemine yaklaştırılmış. Neonlu Range Rover’da şekline alışılmayacakları sıralarsak; tampon ve Ledleri ile birlikte yüzlerce metre öteden ışıldayacak pempe rengi! Zaten eklenen neonlarla o ışıltıyı gerçekten sağlayabileceksiniz.


Placeholder
  3.10.2018

Lumma CLR R

Tasarımıyla dünyanın en güzel SUV’un nasıl bu kadar kötü hale getirilirin görseline bakmaktayız. Bir kere abartılı tampon belki kabul edilebilir yalnız, CLR R‘ın çok fazla olan ve korkunç duran Ledleri olmamış.

Aynı şekilde çamurluk tipleri ve 23 inç hafif alaşımlı siyah jantları kabul edilebilir. Arka tampondaki kare, dört çıkışlı egzozlara da haksızlık etmeyelim.


Placeholder
  3.10.2018

Arden AR12 Vogue

Alman modifiye şirketi Arden’i en son Jaguar F-Pace S’i SVR’e kadar güçlendirdiği çalışmasından hatırlıyoruz. Yeni bir radyatör ızgarası ile başlatılan çalışmalara, yeni kalıplardaki tampondan devam edilmiş.

Arden’in Range Rover modifiyesi herkesin beğeneceği cinsten olmuş. 10 kollu 23 inç jantlar da genişleyen çamurlukları tam olarak doldurmuş.


Placeholder
  3.10.2018

Hamann Range Rover Wide-Body

Yine bir Hamann projesiyle beraberiz. Ekibin yaratıcılığına söz yok! Acayip, robotik bir şeyler isteyenlere biçilmiş kaftan. Geniş gövde çalışmasında zemine çok az kala tampon çalışması durdurulmuş. Kaputun normalden 5 cm yüksek oluşu kenara çekilmek için bizce bir neden!


Placeholder
  3.10.2018

Revere Range Rover Sport

Londra merkezli tuning firması Revere, şekerleme jeletinlerine benzeyen bir Sport yapmış. Biraz da harap edilmiş olabilir. Bir kere aksesuarlara renk seçimi olmamış.


Placeholder
  3.10.2018

Hamann Evoque Cabrio

İngiliz şirketin modelleriyle oynamayı çok seven Hamann, geniş gövdeli ve dev tekerleklere sahip bir Evoque modifiye etti. Tenteli hali bize göre hoş duruyor. En azından ortamın en farklı Range Rover sahibi siz olacaksınız!


Placeholder
  3.10.2018

Startech Vogue Pick-up

İlk bakışta digital bir çizim zannedilse de Startech kocaman bir SUV modelden kamyonet yapmayı başarmış. Birileri Range üzerine dahi ticari bir hayal kurmuş olacak ki şu an karşımızda kırmızı, 23 inç jantlı bir pick-up duruyor. Startech istediğiniz zaman böyle bir lüks gemi yapmaya hazır!


Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar