× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

İç Bacak Eriten Egzersizler

Placeholder
  3.08.2018

İç Bacak Eriten 10 Egzersiz

Düşük kalorili diyetler uygulasak da, her günümüzü az çok hareketli geçirsek de iç bacaklarımızın yağlanmasını engelleyemiyoruz. Genellikle kilolu kadınlarda görülse de kimi zaman normalden daha zayıf kadınlarda bile iç bacakta yağlanma, sarkmalar görülüyor. Çok üzgünüm hanımlar, ancak iç bacaklarda depolanan yağlar, günlük rutin hareketlerle, egzersizlerle erimiyor. Aslına bakarsak vücudumuzda erimeye, kaybolmaya en dirençli olan yağlar göbek ve iç bacak yağları. İşte bu sebeple iç bacaktaki yağlardan şikayetçiyseniz...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  19.07.2018

Hızlı ve Etkili Bacak İnceltme Hareketleri

Ah o bacaklar ah… Bedenin tüm ağırlığını üstlenen, tüm cefayı çeken vefakar bacaklar. Gün içinde hep hareket halindedir, bizi oradan oraya götürürler ama ne yazık ki gündelik hareketlerle incelmesi mümkün olmayan biraz nazlı bir bölgedir bacaklarımız. O sebepledir ki bacak inceltme öyle sanıldığı kadar kolay bir iş de değildir. Özen, disiplin ve sabır gerektirir. Eğer ki vücudunuz spora alışık değilse, bacak inceltme hareketleri yaptıktan sonra oturmakta bile güçlük çekebilir, adım atamayacak kadar acı çekecek...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  12.07.2018

İç Bacakları Çalıştıran 5 Egzersiz

Bacak bölgesini sıkılaştırmak isteyenlerin önem vermesi gereken egzersiz programlarından biri de iç bacak egzersizleri. İç bacak bölgesini çalıştıracak bazı özel egzersizleri evinizde kolayca uygulayabilir, düzenli yaptığınızda sıkı ve daha fit bacaklara sahip olabilirsiniz.

İşte iç bacakları çalıştıran egzersizler

1 . Jumping Jack

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  5.07.2018

Bacaklarınızı Mükemmel Gösterecek 10 Basit İç Bacak Egzersizi

Bacaklarınızın harika görünmesi için spor şart. Özellikle iç bacaklarınızın sarkmasından veya yağ tabakasıyla kaplı olmasından şikayetçiyseniz uzman kontrolünde düzenli olarak yapacağınız bu egzersizler bacaklarınızın mükemmel görünmesini sağlayacak.

Not: Hareketler ve yapılma süreleri spor yapmayan, sağlık sorunu yaşayan kişiler için ağır gelebilir. Bu yüzden egzersizlerinizi bir uzman kontrolünde gerçekleştirin.

1. Hafif ağırlıklarla başlayalım.

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar