× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

En İyi Telefon Uygulamaları

image
  4.05.2018
Pinterest

Yaratıcı fikirler keşfetmenize ve bunları saklamanıza yardımcı olan görsel bir yer işaretleme aracı.

Okumaya Devam Et
image
  14.01.2018
Flipboard

Tek bir yerden, haberleri yakalamanızı, ilgilendiğiniz konuları takip etmenizi, sizi etkileyen haberleri, videoları ve fotoları paylaşmanızı sağlıyor.

Okumaya Devam Et
image
  12.05.2018
Adobe Photoshop Express

Otomatik düzeltme ve filtrelerle fotoğraflarınızı daha iyi görünecek şekilde rötuşlamanızı sağlıyor. Ve resimlerinizin daha dikkat çekici olmasını sağlıyor.

Okumaya Devam Et
image
  26.03.2018
Any.do

Bu uygulamada yapacaklarınızı ajandanıza sürükle ve bırak yapabilirsiniz,Bir görevi kaydırarak yapılmış olarak işaretleyebilir ve cihazını sallayarak tamamlanmış görevlerinizi silebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
image
  20.04.2018
Google Keep

Google her yıl yeni onlarca uygulama piyasa sürüp her birinde farklı kalite yakalamış olsa aralarında en sade ve kullanışlı olanı Google Keep. Sadece ve sadece not almak için bulunan uygulama dikkat dağıtmayan arayüzüyle ve ek özellikleriyle düşüncelerinizi...

Okumaya Devam Et
image
  4.05.2018
SeenIt SeriesGuide

Televizyon şovları teker teker geldiklerinde takibi kolay olsa da birden fazla şov takip ediliyorsa ya da bir süre takibe ara verilecek olursa hangi sezonun hangi bölümünde kalındığı tamamen meçhul. iOS için SeenIt ve Android işletim sistemi için SeriesGuide...

Okumaya Devam Et
image
  18.02.2018
TuneIn

Dünyanın her noktasından hemen her radyo yayınına kulak vermeye yarayan TuneIn Radio uygulaması neredeyse 100.000 kanala sahip. Aslında sadece müzik dinlemek için uygulamanın bu versiyonu da yeterli fakat TuneIn Radio Pro sayesinde dinlediğiniz yayını cihaz...

Okumaya Devam Et
image
  27.05.2018
Runtastic PRO

Fitness uygulaması koşu yürüyüş bisiklet, kayak gibi aktivitelerini takip ediyor.

Okumaya Devam Et
image
  2.03.2018
Avast Mobile Security

Virüslü dosyaları, gizli bilgileri kimlik avı yöntemiyle ele geçirme gibi arzu edilmeyen faaliyetlere; kötü amaçlı ve casus yazılımlara ve de truva atları gibi kötü virüslere karşı tarar ve güvenliği sağlar.

Okumaya Devam Et
image
  22.05.2018
Comics

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir çizgi roman uygulaması.

Okumaya Devam Et
image
  17.01.2018
Wunderlist

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişinin fikirlerini, yapılacak işleri ve görülecek yerleri not etmesine yardımcı oluyor.

Okumaya Devam Et
image
  8.03.2018
Spotify

Müzik indirme uygulaması olarak, indirmek istediğiniz şarkıları arama kısmına yazarak dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
image
  23.02.2018
Udacity

Bir yabancı dil öğrenmek kadar (Hatta belki de daha fazla) gelişiminize katkısı olacak hamle yeni bir programlama dili öğrenmek. Kullandığımız bütün uygulamaların ortak dillerinde eğitimler sunan Udacity temel eğitimlerinin büyük kısmını ücretsiz sunuyor.

Okumaya Devam Et
image
  21.05.2018
Monument Valley

Sanatı oynayabileceğimizin kanıtını bulduk! Sürreel bir dünyada göz yanılmalarına karşı mücadele ederek oynarken zihninizi eğitmek ve bunları özenle hazırlanmış grafiklerle gerçekleştirmenin uygulama hali Monument Valley. Tatlı çabuk bitmesin diye küçük kaşıkla...

Okumaya Devam Et
image
  11.06.2018
Bandcamp

Dünyanın her yerinde olan müziklere ulaşmanızı sağlıyor ve geniş kapsamlı şekilde size sunuyor. Böylece sevdiğiniz sanatçılardan sevdiğiniz şarkıları indirerek bir liste oluşturabiliyorsunuz.

Okumaya Devam Et
image
  9.02.2018
Phonto

Ücretsiz ama keşke paralı olsa da hakkını verebilsek denecek seviyede iyi işler çıkarıyor Phonto. Görseller üzerine yazı yazmak kadar basite indirgenemeyecek bir işlevi var ve bu işi yapan diğer örneklerinin aksine size sağladığı hareket alanı ve yazıları...

Okumaya Devam Et
image
  3.02.2018
Pocket

Telefonunuzda ya da tabletinizdeki bir yazıyı pocket’e atıp eve gidince bilgisayar başında tekrardan okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
image
  7.06.2018
Flickr

Android cihazlar için hazırlanmış resmi Flickr uygulaması ile Flickr hesabınıza giriş yapabilir ve hesabınızla ilgili çeşitli işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
image
  13.06.2018
Evernote

Herhangi bir şeyi not almanızı sağlayan bir uygulama. Notlar herhangi bir şey olabilir (metin, görüntü, ses veya bir karışım) ve dizüstü bilgisayarlara düzenlenir.

Okumaya Devam Et
image
  23.04.2018
Songkick Concerts

En sevdiğiniz şarkıcı veya müzik gruplarının konserlerini kaçırmamanızı sağlayan bir uygulama.

Okumaya Devam Et
image
  14.04.2018
Hearthstone

Bir Blizzard oyunu oyunu olan Hearthstone her mecrada oynansa da bizim ilgi alanımıza mobil versiyonu dahil oluyor. Karşılıklı iki oyuncuyla oynanan kart oyununda mevcut 30 canınızı rakiple mücadelenizde korumaya çalışarak rakibinizin canını almanız gerekiyor...

Okumaya Devam Et
image
  12.06.2018
Pocket Casts

Kullanıcıların farklı podcast kanallarına abone olabilmelerine ve bu yayınları dinleyebilmelerine imkan sağlıyor.

Okumaya Devam Et
image
  29.03.2018
Snapseed

Basit filtrelerle yetinmeyin, profesyonel fotoğraflarınızı dahi düzenleyebilecek yapısıyla Snapseed'le her zaman büyük düşünün. İlk yıllarında ücretli olan uygulama, artık ücretsiz olduğunu sık sık düşündürerek anlık sevinçler yaratıyor.

Okumaya Devam Et
image
  5.01.2018
MyFitnessPal

Kalori sayacı olan uygulamada,yemeklerinizi gün boyunca kaydedebiliyorsunuz ve kaç kalori tükettiğinizi hesaplayabiliyorsunuz.

Okumaya Devam Et

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar