× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Dünyanın En Lüks ve Pahalı Otelleri

Placeholder
  6.10.2018

Ty Warner Penthouse, Four Seasons Hotel

Şehrin büyülü manzarasına bakmaya doyamayacağınız gökdelenlerinde müşterilerini memnun etmek için hiçbir masraftan kaçınmayan bu otelde dünyanın en pahalılarından.

Efsanevi gökdelenler için bilinen bir şehrin en yüksek otel paketi, zengin, one-of-a-tür Ty Warner Penthouse caddesi üzerinde 800 feet (244 metre) yükselir. Vizyoner mimar IM Pei ve Peter Marino tarafından düzenlendi, süit yedi yıl ve yapımında 50 milyon USD idi ve inanılmaz 360 derecelik manzarası sunmaktadır.


Placeholder
  6.10.2018

Royal Villa, Grand Resort Lagonissi

Son derece lüx villarıyla muhteşem dekorasyonuyla dikkat çeken otel en pahalı oteller arasına girmektedir.

Kaliteli ikamet Edinme ve benzersiz ayrıcalıklar, eşsiz olanaklar ve kozmopolit Grand Resort Lagonissi tarafından sağlanan kusursuz hizmet deneyim. Ünlü restoranlar, barlar ve büyüleyici manzarası ile muhteşem mekanlara özel erişim vardır.


Placeholder
  6.10.2018

Royal Penthouse Suit, President Wilson Otel

Dünyanın en pahalı ve en lüks süitlerini barındırmakla beraber pahalı otellerin başında gelmektedir. Kraliyet Penthouse Süit en zarif ve dünyanın en pahalı otel odalarından biridir.


Placeholder
  6.10.2018

CuisinArt Golf Resort & Spa - Anguilla

Daha önceden de belirttiğimiz gibi kumsal, güneş ve denizin olduğu bir çok otel yer alıyor dünya üzerinde… Bu kadar geniş bir yelpazede herkesin lüks ve kalite tutturması zor. İşte, lüks ve kalite anlamında kendini kanıtlayan bir otel ile karşınızdayız. CuisinArt Golf Resort & Spa kesinlikle alanında dünyanın en lüks otellerden bir tanesi. Karayiplerin en eşsiz manzarasını ayaklarınıza kadar getiren CuisinArt Golf Resort & Spa, Anguilla’da sizlere bekliyor.


Placeholder
  6.10.2018

InterContinental - Hong Kong

Her yıl yenilerek ününe ün katan InterContinental bu sayede dünya otoriteleri tarafından en lüks oteller listesinde kendisine yer buluyor. Şehrin merkezinde olmasından dolayı özellikle akşamları eşsiz bir manzara yaşatan InterContinental, konfor konusunda dünyaca ünlü birçok oteli solda sıfır bırakmaktadır. İmkanınız varsa dünyanın en lüks otellerinden bir tanesi olan InterContinental Oteli’nin kesinlikle denemelisiniz.


Placeholder
  6.10.2018

The Westin Excelsior - İtalya / Roma

Dünyanın en iyi, pahalı ve lüks otelleri listesi yapıldığın, bu liste içerisinde Roma’dan bir otel olmazsa olmazdı zaten… The Westin Excelsior dünya üzerinde adeta efsane olarak adlandırılmaktadır. İçerisinde yer alan her bölüm adeta tarih kokmaktadır. Dünyaca ünlü isimler Roma’ya geldiğinde ilk tercih edecekleri otellerden bir tanesi The Westin Excelsior olmuştur. Boşuna dünyanın en lüks ve pahalı otelleri arasında değil… Size tavsiyemiz, eğer maddi durumunuz el vermiyorsa bile dışarı mimarisi görmek için...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  6.10.2018

Ritz-Carlton - Japonya

Listede yer alan en güzel ve lüks otellerin birçoğu tatil dönemlerinde özellikle de yaz aylarında tercih edilmektedir. Listemizin bu bölümünde yer alan Ritz-Carlton ise sadeliğiyle ve zerafetiyle dünyanın en iyi oteli olarak sizlere on numara imkanlar sunuyor. Otelden içeri giriş yaptığınızda ne ararsanız bulabileceğiniz bir yapı ile karşı karşıya geldiğinizi fark edeceksiniz. Özellikle golfe gönül veren tatilciler, bu otel tam da size göre…


Placeholder
  6.10.2018

The Atlantis Resort - Bahamas

Dünya üzerinde birçok ülke sadece tatil dönemlerinde ismini duyurmaktadır. Bu durum bile onların dünya üzerinde reklam yapmasına yetmektedir. İşte, burada turizm alanında oldukça önemli bir ayak olan otellerin lüks olması ve güzelliği ön plana çıkmaktadır. Bahamalar için bu durum söz konusudur. Deniz, kumsal ve güneşin hiç eksik olmadığı Bahamalar’da The Atlantis Resort Oteli göze çarpmaktadır. Dünyanın en güzel, pahalı ve lüks otelleri arasında gösterilen The Atlantis Resort, müşterilerine daha önce yaşamadığı...

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  6.10.2018

Four Seasons George V - Fransa

Dünyanın en güzel manzaralı otelleri arasında ilk sıraya koyabileceğimiz Four Seasons George V, aşıklar şehri Paris’in en önemli simgesi olan Eyfel Kulesini tam karşıdan görmektedir. Aynı zamanda Champs-Elysces’ye sadece birkaç adım mesafede bulunan bu yapı dünyanın en lüks ve pahalı otelleri arasında bulunmaktadır. Sizler de harika bir otelde aşk dolu vakitler geçirmek isterseniz, Eyfel Kulesi manzaralı dünyanın en lüks otellerinden birisi olarak kabul edilen Four Seasons George V’yi kesinlike görmelisiniz....

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  6.10.2018

Burj Al Arab - Dubai

Dubai’de inşa edilen ve her yıl binlerce müşterisi bulunan Burj Al Arab, her şeyden önce mimarisi ile kendisinin en dünyanın en lüks ve pahalı otelleri arasında yer almasını sağlıyor. Otelin içerisinde yer alan altın kaplamalar hikaye değil gerçekten var olan bir durum… Özel turlarla gezilebilen bir otel olarak karşımıza çıkan Burj Al Arab, muhteşem manzarasıyla en iyi oteller listesinde…


Placeholder
  6.10.2018

Four Seasons Resort - Bora Bora Adaları

Dünyanın en güzel tatil bölgelerinden olan Bora Bora adalarında harika bir konuma sahip olan Four Seasons Resort, adeta cenneti ayaklarınızın altına alıyor. Özellikle balayı için gidilecek oteller arasında gösterilen Four Seasons Resort, dünyanın kesinlikle en lüks ve güzel otellerinden bir tanesidir. Adanın içerisinde bulunan bu otel, sizleri eminiz ki hayran bırakacak.


Placeholder
  6.10.2018

The Oberoi Udaivilas Udaipur - Hindistan

Dünya üzerinde hakkında merak edilen soruların oldukça fazlaca olduğu Hindistan, her yıl milyonlarca turist çekmektedir ve bu yüzden turizm sektöründe kendisini geliştirmektedir. The Oberoi Udaivilas Udaipur Oteli, ülkenin en pahalı ve lüks otelidir. Öyle ki, dünyanın en iyi otelleri listesinde birçok kez ödül almaya hak kazanmıştır. Sizler de Hindistan’a gittiğinizde dünyanın en lüks otelleri arasında gösterilen The Oberoi Udaivilas Udaipur Otelini göz ardı etmeyin.


Placeholder
  6.10.2018

Conrad Rangali Island Resort - Maldivler

Dünyanın en lüks otellerinden bir tanesi hangisidir diye sorsalar, kesinlikle birçoğumuzun aklına Conrad Rangali Island Resort gelmektedir. Harika bir otel olan Conrad Rangali Island Resort içerisinde su altı yatak odasından tutunda, odanın bulunduğu havuzun dışarısında dev balina köpekbalıkları, yunuslar, kaplumbağalar ve büyük mercan kayalıkları yer almaktadır.


Placeholder
  6.10.2018

Trump International Hotel & Tower - ABD

Dünyanın en pahalı otelleri arasında bulunan Trump International Hotel & Tower, New York gibi bir şehirde sizlere 5 yıldızlı bir hizmet sunmaktadır. En iyi oteller sıralamasında her daim üst sıralarda yer alan bu oteli sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacaktır.


Placeholder
  6.10.2018

Hotel De L'Europe - Hollanda

Amsterdam’ın tam ortasında yer alan Hotel De L'Europe, adeta tarih kokan Avrupa otellerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. 17. yüzyılda şehri savunmak amacıyla kurulan Hotel De L'Europe, mimarisi, hizmeti ve manzarasıyla dünyanın en lüks ve pahalı otelleri arasında gösterilmektedir.


Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar