× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Dondurmalı Pastalar

Placeholder
  9.07.2018

Oreolu Dondurmalı Pasta

Oreo günümüzde sıklıkla tatlılarda kullanılan bir bisküvi olarak karşımıza çıkıyor. Birçok pasta oreolu yapılabiliyor. Hatta dondurmalarda da sıklıkla karşılaştığımız Oreo, günümüzde oldukça popüler bir durumda. Biz de buna uygun olarak, hazırlanması oldukça kolay olan Oreolu dondurmalı pasta tarifini sizler için hazırlıyoruz. Oldukça pratik olan bu leziz pasta, en sevdiğiniz tatlılardan bir tanesi olmaya aday.

Malzemeler:

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  7.07.2018

Vegan Dondurmalı Pasta Tarifi

Bildiğiniz üzere hayvansal gıdaları tüketmeyen, tüketmeyi reddeden azımsanmayacak sayıda insan bulunmakta. Git gide artış gösteren veganlar, haliyle hayvansal gıdalardan arındırılmış lezzetler üretmek konusunda önemli adımlar attılar. Biz de vegan takipçilerimiz için dondurmalı pasta tarifi paylaşmak istiyoruz.

Malzemeler:

Yarım su bardağı kiraz

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  5.07.2018

Dondurmalı Mozaik Pasta

Sıcak havalarda sizi serinletecek harika bir lezzet olan dondurmalı mozaik pasta, yapımı oldukça kolay dondurmalı pastalardan bir tanesidir.

Malzemeler:

2 adet kakaolu puding

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  26.07.2018

Rulo Dondurmalı Pasta

Görünümü itibariyle sizi çok uğraştıracak bir pasta gibi gözükse de aslında yapılışı oldukça kolay. Ağzınızda muhteşem bir tat bırakacak olan bu lezzet şöleninin tarifi şöyle;

Malzemeler:

3 paket hazır rulo pasta

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar