× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Cildi Sıkılaştırmak İçin Etkili Yöntemler

Placeholder
  2.08.2018

Cildi sıkılaştırmak için en etkili yöntemler

Yaşımız ilerledikçe cildimiz yaşlanma belirtileri göstermeye başlar ve elastikiyetini kaybeder, bu da sarkmalara sebep olur. Cildin sarkması doğal bir süreçtir ve geri döndürülemez. Ancak azaltılması ve geciktirilmesi mümkündür. İnsanlar genellikle estetik operasyonlara başvururlar ancak bu da hem masraflıdır hem de yan etkiler doğurabilir. Neyse ki evde cilt sıkılaştırma için uygulanabilecek yöntemler de mevcut ve basit bir şekilde kırışık ve çizgilerden kurtulmanıza yardımcı oluyorlar.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  6.07.2018

Cildinizi Sıkılaştırmak için 3 Ev Yapımı Maske

Gevşek Cildin Nedenleri

Burada yaşlanma elbette başlıca nedendir. Cildiniz yaşlandıkça sıkılığını, biçimini ve elastikliğini kaybeder. Ama unutmayın ki cildiniz bunun ilk belirtilerini sergilemeye başladığında onu besleyebilirsiniz. Hangi yaşta hangi elementlere ihtiyacınız olduğunu bilerek yaşlanmanın etkilerini azaltabilirsiniz.

Kötü bir diyette protein ve besin eksikliği de gevşemeye ortam yaratır.

Tüm İçeriği Göster
Placeholder
  2.07.2018

Doğal Cilt Sıkılaştırma Yöntemleri

Yaşınız kaç olursa olsun 25 yaşından sonra hem genetik faktörler hem de hayatımızda var olan başta stres, gerginlik ve çok çalışmak cildimizi yorup yıpratır. Tüm bunlar yaşanırken cildimiz git gide sıkılığını kaybeder ve yaş aldıkça da cildimizde sarkmalar ve yapısal bozulmalar baş gösterir.

Kozmetik olarak pek çok firma çeşitli koleksiyonlarında cilt sıkılaştırıcı kremler veya tonikler bulundurur. Kozmetik ürünler kullanmayı sevmiyorsunuz veya ekonomik durumunuz...

Tüm İçeriği Göster

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar