× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Blake Lively

Blake Lively

O bir gıybet kızı, o bir sarı fırtına, o bir stil ikonası… O Blake Lively! Her giydiği olay olan, her yaptığı taklit edilen, erkekleri kendine hayran bırakan ve şimdilerde ise mutlu evliliğiyle kıskanç bakışları üzerine çeken Blake Lively’nin şöhret basamaklarındaki yükselişi asla tesadüf değil…

Gücünü ailesinden alıyor


1987 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelen Lively’nin tüm ailesi sinema sektörünün içinde. Babası yönetmen, annesi oyuncu koçu ve tüm erkek kardeşleri aktör olan genç yıldızın bugünkü başarısına ve yükselen grafiğine asla şaşırmamak gerek.

O bir sınıf başkanı!

Yolu baştan çizilmiş ve ilk müzikaline 11 yaşında çıkmış olsa da; Blake okulu da hiçbir zaman boşlamayanlardan. Koroda yer alan, öğrenci temsilcisi seçimlerine katılan ve amigo kızlardan biri olan Blake Lively, sınıf başkanlığından da eksik kalmaz elbette!

Zahmetsiz gelen başarı


2005 yılındaki çıkışını borçlu olduğu “The Sisterhood of the Traveling Pants” isimli romantik komedi filmi için tek yaptığı, seçmelerin yapıldığı odaya girmek ve bir fotoğrafını bırakmak olur. Film ekibi, onu gördükleri saniye Bridget rolü için aradıkları kanı bulduklarını anlar.

İlk öpüşme kamera karşısında


Blake’in kamerayla tanışması o kadar erken yaşlara rastlar ki, hayatındaki ilk öpüşme de beyaz perdede gerçekleşir.

Sanılanın aksine zor bir kadınBir söyleşide bahsettiğine göre Blake özel hayatında oldukça tutucu! Sarışın güzel, tüm hayatı boyunca yalnızca 3 kişiyle öpüştüğünü gururla anlatıyor.

Gossip Girl ile yıldızı parlıyor


Kim ne derse desin, Blake Lively çoğu insanın hayatına 2007 yapımı “Gossip Girl” dizisiyle girer. Okulun popüler kızı Serena’ya can verdiği lise dizisinde Blake de tarihinin en popüler günlerini yaşar.

Evli, mutlu, çocukluBlake Lively, hala devam eden ilk ve tek evliliğini 2012 yılında oyuncu Ryan Reynolds ile yapar. Çiftin 2014 ve 2016 yıllarında iki kız çocukları dünyaya gelir.

Parmakla gösterilen ikiliEşinin son projesi olan “Deadpool 2” filminin galasında parmaklarına bile ojelerle kalpler işleyen, çantasına “R” harfi işleten Blake yakışıklı eşine aşkını ilan etmekte oldukça bonkör…

Disneyland tutkunu

Çocukken annesi tarafından haftada 2 gün Disneyland’e götürülmeye alışkın olan güzel yıldız, bu hobisine hala devam ediyor. Tabii artık kızlarıyla birlikte…

Hem seksi hem eğlenceli2011 yılındaki “Ask Men” anketinde açık ara farkla “En Çok Arzulanan Kadın” seçilen Lively, defalarca kez de seksiliği ve güzelliğiyle dergi listelerinde ilk sıralarda yer alır. O ise, özel hayatında “Guitar Hero” oynamaya ve yemek yapmaya bayılan eğlenceli ve evcimen bir kadın.

Kendi kendisinin stilisti


Özellikle galalarda ve ödül törenlerinde giydiği her kıyafetle ilgi odağı olan Lively’nin hamilelik stilleri de hafızalarda hala taze. Her seçimiyle övgüler alan genç aktris, kıyafetlerini çoğunlukla kendisi tasarlıyor.Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar