× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Biyokinezi Nedir?

Biyokinezi Nedir?

Biyokinezi, zihin gücünü ve kinetik enerjiyi kullanarak vücuttaki enerjiyi kullanarak DNA’yı kontrol edebilme işlemidir.

Biyokinezi yeteneğinde sahip kişiler vücutlarında değişiklikler yapabilmektedirler. Biyokinezi hakkında çeşitli görüşler bulunmaktadır ve bunların en fazlası biyokinezinin gerçek olmadığı yönündedir. Buna rağmen günümüzde birçok akıl hocası veya bu tarz ruhsal olaylara inanan fazlaca insan biyokinezinin gerçek olduğunu iddia etmektedir.

Biyokinezi sonrası elde edilen değişiklikler birkaç saat süren geçici bir değişim olduğu gibi kalıcı olan değişiklikler de olabilmektedir.


Biyokinezi Nasıl Yapılır?

Biyokinezinin nasıl yapıldığına yönelik sorulara net bir cevap vermek mümkün olmamaktadır. Bunun sebebi ise yeteneğe sahip bireylerin farklı tekniklerinin olmasıdır. Ancak temel olarak Biyokinezi vücutta bulunan kinetik enerjiyi kullanarak vücut içerisinde kontrol edilerek bedendeki istenilen noktaya doğru yönlendirip yoğun düşüncelerle o noktayı değiştirmeyi hedefler. Biyokinezi yeteneğini geliştirmek aylar veya yıllar sürebilmektedir. Sabır bu noktada en büyük yardımcıdır.

Biyokinezi Yeteneği Nasıl Geliştirilir?

Biyokinezi yeteneğini geliştirmek amacıyla öncelik olarak imajinasyon çalışmaları ve sonrasında da konsantrasyon çalışmaları yapılmaktadır. Başlangıç olarak göz rengi ve saç rengi gibi basit değişiklikler yapılmalıdır. Bir sonuç alınana kadar çalışmalara ara verilmemelidir.

Biyokinezi çalışmaları yapan kişinin günlük olarak meditasyon çalışmaları yapması ve her gün daha güçlü bir şekilde Biyokinezi işlemini yinelemesi gerekmektedir.

Biyokinezi ile Göz Rengi Değiştirme

Biyokinezi ile göz değiştirmede işe yaradığı öne sürülen yöntemlerden birisi kaşık yöntemidir. Bu yöntemde ilk olarak gözler kapatılır ve metal bir kaşıkla gözün yuvasından çıkarıldığı hayal edilir ve bunun acısı hissedilmeye çalışılır. Ardından boş olan yuvalara istenilen renkte bir göz getirildiği hayal edilir.

Bu tür birçok imajinasyon çalışması bulunmaktadır. Biyokinezinin temelinde ise hayal gücü bulunmaktadır.

Biyokinezinin Zararları Nelerdir?

Biyokinezinin bilinen direkt zararı bulunmamaktadır. Ancak bunu uygulayan kişi yorgunluk gördüğü veya göz rengini değiştirmeye çalışan insanlarda şiddetli göz ağrısı görüldüğü bilinmektedir.Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar