× Bu sayfa ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Anime Önerileri

Placeholder
  7.09.2018

Slam Dunk

Basketbol tutkunlarının vazgeçilmezi

Evet, doğru bildiniz! Slam Dunk’tan bahsediyoruz. Ortaokul yıllarına dönmek, hele ki o dönemde basketbol oynamışsanız anılarınızı yad etmek isterseniz Slam Dunk tam sizlik.

Placeholder
  7.09.2018

Black Lagoon

En çok da birbirinden ilginç karakterleriyle ön plana çıkan Black Lagoon; macera, aksiyon ve suç yapımlarını izlemeyi sevenlerin favorisi olacak!

Placeholder
  7.09.2018

Steins; Gate

Kelebek etkisi, sicim teorisi, zaman yolculuğu, paralel evren ve dahası için Steins; Gate

Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan bu seride sizi, kendi geçmişlerine mesaj gönderebilen bir grup arkadaş karşılıyor. Üstelik bunu yaparken özelleştirilmiş bir mikrodalga cihazı kullanıyorlar! Yapımda öyle derin konularla karşılaşacaksınız ki bir zamanlar animeyi basit bir çizgi film zannettiğiniz için derin bir utanç duymanız mümkün!

Placeholder
  7.09.2018

Psycho-Pass

Death Note’dan sonra adres burası

Suç ve ceza ilişkisini keyifle seyredenlerin Death Note’dan sonra yapabilecekleri en doğru seçim Psycho-Pass. İnsanların beyin dalgalarını analiz ederek işleyebilecekleri potansiyel suçlar nedeniyle onları hapse, hatta ölüme mahkum eden bir yapay zeka sistemini konu alıyor.

Placeholder
  7.09.2018

Elfen Lied

Elfen Lied, sadece 13 bölümle seyirciyi allak bullak etmeyi başaran şahane bir yapım. Anime izlemeye Elfen Lied ile başlamak ise çıtayı çok yükselteceği için biraz tehlikeli. Müzikleri, konusu ve karakterleri ayrı ayrı çok başarılı olan yapımın başrolü Lucy adında bir kahraman. Hükümet tarafından geliştirilen, neredeyse insanı andıran yapay bir tür olan Lucy, yaşadığı kişilik travmalarıyla soluksuz bir macerayı da başlatıyor.

Placeholder
  7.09.2018

Nana

Biri romantizm mi dedi?

Özellikle genç kızların Nana serisini ne denli heyecanla takip ettiğini belirtmeye gerek yok. Her ikisi de Nana isminde olan kadınların hayatı bir tren yolculuğunda kesişip aynı evde birleşiyor. Tokyo’da geçen seride bambaşka karakterlere sahip bu iki yeni arkadaşın aşk, dostluk ve macera dolu öyküleri mevcut.

Placeholder
  7.09.2018

Death Note

O bir efsane!

Suç ve ceza kavramını çarpıcı biçimde işleyen kült seride kahramanımız Light Yagami bir ölüm defteri buluyor. İçine yazılan isimleri öldürmeyi vadeden bu defterle adalet dağıtma fikri elbette çok cazip ancak gidişat pek de öyle değil. Yagami’nin karanlık tutkusu, izleyiciyi bölümler boyunca farklı maceralara sürüklüyor.

Placeholder
  7.09.2018

Cowboy Bebop

İlk defa anime izleyecekler için en doğru seçim

Cowboy adı sizi yanıltmasın; bu sürükleyici yapım eski bir Amerikan kasabasında değil uzayın derinliklerinde geçiyor. Serinin kahramanları ise 2070’li yıllarda bir gezegenden diğerine seyahat ederek suçluları yakalamaya çalışan ödül avcıları.

Benzer Sayfalar

Diğer Sayfalar