Sonuçları görmek için enter tuşuna basın ya da iptal için esc tuşuna basın.

  29.08.2018

Sosyal medyayı Awario’yla dinleyin


akiplerinizin sosyal medyasını, neler yaptıklarını görmek için muhtemelen çoktandır kontrol ediyorsunuzdur. Fakat sosyal medya dinlemeyle, daha geniş resmi görebilirsiniz.

Awario, insanların seçtiğiniz anahtar kelimelerin yanı sıra rakiplerinizi ve ürünleri hakkında neler konuştuğunu görebilmenizi sağlar. Awario, çeşitli blogları, forumları ve web sitelerini görüntüleyerek, kitlenizle mention feed’inden etkileşim kurmanızı sağlar.

Rakiplerinizi takip ettiğinizde, negatif yorumları görebiliyorsunuz ve insanlara daha iyi çözümler sunabilecek ilk seçenek haline geliyorsunuz. Araçtaki Sentiment özelliği sayesinde negatif yanıtlara odaklanarak aramanızı daraltabilirsiniz.

Awario, rakibinizin izleyicileri arasındaki en etkili kişileri tanımlamanızı sağlar. Bu anahtar bilgi sayesinde kendi mesajlaşmalarınızı artırabilirsiniz.

Fiyatlandırma

14 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip Awario’nun, aylık 29$’dan başlayan 3 ayrı paketi bulunuyor. Küçük işletmeler için, veri aktarımı ve rapor paylaşımı yapılabilen en uygun PRO çözümünün fiyatı ise aylık 89$.Diğer Sayfalar